Як повернути товар?

Причини повернення

Будь-який товар, замовлений на kastorino.com і НЕ підійшов з яких-небудь причин, може бути повернутий протягом 14 днів, а не Вважаючи дня покупки.

Способи повернення товара

Через будь-яку кур'єрську службу. Для відправки товару назад ви можете скористатися послугами будь-якої кур'єрської служби. Вартість послуги - згідно з тарифами перевізника. При оформленні повернення оціночну вартість товару, що повертається необхідно вказувати дорівнює вартості, зазначеної в бланку замовлення. Зверніть увагу: якщо ви вкажете в способі оплати "накладений платіж", ми не отримаємо посилку. Такі посилки повертаються відправнику.

Способи повернення грошей.

На банківську карту. Якщо покупка була оплачена банківською картою, ми повернемо на неї гроші. Якщо ви оплатили замовлення готівкою, перед оформленням повернення необхідно вказати дані банківської картки, на яку ви хочете отримати гроші за товар. Більшість наших клієнтів воліє повернення грошей на банківську карту - це швидко і дуже зручно! Повернення грошей на банківську карту займає від 4-х хвилин до 3-х днів (в залежності від банку). Почтовм перекладом. Якщо покупка оплачувалася при отриманні кур'єру або в відділенні «Нова пошта», ми можемо повернути вам гроші поштовим переказом. Звертаємо увагу, що згідно з внутрішніми правилами «Укрпошта» гроші на пошті зберігаються один місяць.